O firmie

Nasza Multiagencja obecna jest na rynku ubezpieczeń od lutego 2004 roku.

Od początku swojego funkcjonowania stawiamy na dynamiczny rozwój oraz wysoką jakość obsługi i precyzyjny dobór ubezpieczeń, zgodny z indywidualnymi potrzebami Klienta.

Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w dziedzinie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Współdziałamy z największymi, renomowanymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce.

Obecnie nasze biuro współpracuje z 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala zaproponować Państwu wiele opcji ubezpieczeniowych do wyboru. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych. Regularnie bierzemy udział w szkoleniach przeprowadzonych przez Towarzystwa Ubezpieczeń oraz na bieżąco śledzimy zmiany na polskim rynku ubezpieczeniowym. Nasza pomoc często wybiega poza ramy pracy przeciętnego pośrednika ubezpieczeniowego.

Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Stosownie do potrzeb naszych Klientów dobieramy najbardziej optymalne ubezpieczenie, służąc jednocześnie rzetelną pomocą. Jesteśmy i chcemy być agencją ubezpieczeniową przyjazną dla Klientów otwartą na realizacje ich oczekiwań. Nasze doświadczenie pozwala nam służyć fachową pomocą i profesjonalną obsługą przy dobieraniu najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia.

Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwala na kompleksowa obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Dbamy o to, aby nasi Klienci mieli dostęp do wszystkich istotnych informacji oraz byli świadomi, że w razie jakichkolwiek pytań  i wątpliwości mogą liczyć na naszą wiedzę i pomoc. Naszym Klientom udzielamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące ich pytania, a także służymy pomocą w trudnych sytuacjach związanych z branżą ubezpieczeniową.

Nasze biuro obsługi jest łatwo dostępne i panuje w nim miła atmosfera. Ponadto  w trosce o dobro naszych Klientów zapewniamy pomoc przy likwidacji szkody.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony internetowej i zapraszamy do kontaktu z nami!

Naszym dotychczasowym Klientom dziękujemy za zaufanie…


Nasze osiągnięcia:

 

CMS Web design - Tworzenie stron www